مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی دادگستری کشاورزی و منابع طبیعی ۱۴۰۲ | دی ماه

کارت ورود به جلسه کارشناس دادگستری

آزمون کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی در دی ماه سال ۱۴۰۲ توسط کانون دادگستری روز جمعه در مورخه ۱۵ دی ماه برگزار شد. داوطلبان پس از برگزاری آزمون، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج این آزمون در سال ۱۴۰۲ می باشند. با توجه به دو مرحله ای (امتحان کتبی چهار گزینه ای و مصاحبه شفاهی) بودن آزمون، نتایج برای داوطلبان اهمیت بسیاری دارد، چرا که در صورت قبولی در مرحله اولیه باید خود را برای ادامه مراحل آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ آماده سازند. در ادامه به بررسی پاسخنامه و سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی میپردازیم.

با توجه به اینکه احتمال برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ مطرح شده است، مشاهده سوالات آخرین دوره برگزار شده میتواند به داوطلبان گرامی جهت آمادگی بیشتر و بهتر کمک قابل توجهی داشته باشد.

داوطلبانی که با بررسی و پیش بینی درصدهای خود به نتیجه بالای ۴۵ درصد رسیده اند توصیه میشود که از  الان خود را برای مرحله مصاحبه آماده نمایند، چرا که در آزمون آبان ماه ۱۴۰۲ داوطلبانی که درصد تقریب ۵۰ کسب کرده بودند به مرحله مصاحبه دعوت شدند.

کشاورزی و منابع طبیعی

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه رشته کشاورزی و منابع طبیعی کانون دادگستری دی ماه ۱۴۰۲ (کلیک نمایید)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

زمان مصاحبه کارشناس رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۳| مرکز

آرکا مشاوره

ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ماه ۱۴۰۲ | نوبت سوم، نحوه ثبت نام، نکات مهم

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی کانون دادگستری ۱۴۰۲| داروسازی و سم شناسی

آرکا مشاوره

۲ دیدگاه

محمد جعفری ۱۴۰۲-۱۰-۱۷در ۰۹:۰۳

سلام و خسته نباشید
سوالات کارشناسی دی ماه رشته کشاورزی را می خواستم بی زخمت برام بفرستین

پاسخ
آرکا مشاوره ۱۴۰۲-۱۰-۱۷در ۰۹:۳۸

با سلام…….لطفا از طریق لینک فوق اقدام به ثبت درخواست نمایید

پاسخ

دیدگاهی بنویسید