مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی اسفند ماه ۱۴۰۲ | نکات مهم

کارت ورود به جلسه آزمون مهر نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون اسفند ماه نظام مهندسی ۱۴۰۲ برای هر آزمون به صورت مجزا و چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون به صورت اینترنتی در سایت inbr.ir منتشر میشود. داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان نظام مهندسی ساختمان کشور، معماران تجربی و همچنین کاردان های فنی ساختمان لازم است، جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲ نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. دریافت کارت ورود به جلسه یکی از الزامات اصلی جهت شرکت در آزمون می باشد که لازم است داوطلبان آزمون نظام مهندسی براساس اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای نسبت به مشاهده و دریافت آن اقدام نمایند. در ادامه به منظور سهولت دسترسی دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی و راهنمایی بیشتر داوطلبان در نظر داریم به شرح و بررسی زمان، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بپردازیم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نطام مهندسی اسفند ماه ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون نظام مهندسی سه بار در سال برگزار می شود که با توجه به مراحل آزمون های نظام مهندسی سال گذشته، لینک دریافت کارت ورود به جلسه، چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی فعال می شود.

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان اسفند‌ماه ۱۴۰۲ می‌رساند:

کارت شناسایی آزمون از ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴-۱۲-۱۴۰۲ بر روی سامانه آزمون‌ها ارائه می‌گردد. ضروری است هر یک از داوطلبان با ورود به پروفایل شخصی خود بر روی وبسایت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به نشانی www.inbr.ir یا سایت شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjeshserv.ir پرینت کارت شناسایی آزمون خود را تهیه نمایند.

در صورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شناسایی آزمون، داوطلب می‌بایست صرفاً در تاریخ ۱۶-۱۲-۱۴۰۲ با در دست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و تصویر آن و برگه ثبت‌نام تایید شده جهت رفع مغایرت به آدرس‌های اعلام شده در لینک ورود به جلسه مراجعه نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص شده، به سایت مذکور مراجعه کرده و کارت خود را دریافت نمایند.

ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir شده و از صفحه اصلی گزینه “آزمون های ورود به حرفه” را انتخاب کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

در ادامه با توجه به آزمون مورد نظر، بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان مهرما ۱۴۰۲” کلیک نمایید.

اکنون می بایست به یکی از روش هایی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم، اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و پس از و انتخاب گزینه “جستجو” به کارت خود دسترسی یابید.

روش اول: وارد کردن شماره همراه

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1402

در ادامه با وارد کردن رمز عبور و مشاهده کارت ورود به جلسه، گزینه چاپ را انتخاب کنید.

کارت ورود به جلسه نظام

 

روش دوم: وارد کردن اطلاعات پرونده ای همچون شماره پرونده و شماره داوطلبی

کارت نظام مهندسی 1402

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲

داوطلبان متقاضی شرکت در جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲، در صورتی که اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه با اطلاعات ثبت نامی مغایرت داشته باشد و یا اینکه داوطلبان در زمان تعیین شده موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشده باشند، حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲ را تعبیه کرده است. داوطلبان باید به صورت حضوری به این حوزه ها مراجعه نموده و نسبت به دریافت یا رفع اشکالات موجود در کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی اقدام نمایند.

همزمان با اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه، اسامی حوزه های رفع نواقص هم ابلاغ می شود که داوطلبان لازم است، جهت اطلاع از آدرس حوزه های رفع نواقص، مطابق شکل زیر که مشخص شده است، به صورت حضوری به حوزه های رفع نقص مراجعه نمایند. توصیه می شود داوطلبان کارت ملی خود را همراه داشته باشند.

سایت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲، داوطلبان شرکت کننده لازم است به سایت “دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان” به نشانی www.inbr.ir مراجعه نمایند. در صفحه اصلی گزینه “سامانه آزمون های ورود به حرفه”را انتخاب کرده و براساس مقطع مورد نظر، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. داوطلبان شرکت کننده در آزمون، توجه داشته باشند اگر برای رشته هایی که دارای چندین صلاحیت می باشند شرکت کرده باشند، باید کارت ورود به جلسه هر صلاحیت را مجزا از سایت دریافت نمایند.

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

 

مطالب مرتبط:

اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش پرورش ۱۴۰۳|نکات مهم

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی کانون دادگستری ۱۴۰۲| گیاه پزشکی

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری کانون ۱۴۰۲| برنامه ریزی شهری

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید