مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دانلود دفترچه ثبت نام با و بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تمامی مقاطع

دانلود دفترچه دانشگاه آزاد

پذیرش در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۲ شرایط و قوانینی دارد و تمامی افرادی که بخواهند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند باید این شرایط را دارا باشند. لیست این شرایط در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۲ مشخص شده است. افرادی که این شرایط را دارند می ‌توانند در موعد زمانی مشخصی که دانشگاه آزاد اعلام می ‌کند، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد سال ۱۴۰۲ را انجام دهند و فرم دانشگاه آزاد را پر کنند. بهتر است به این منظور تمامی اطلاعات مورد نیاز، علی ‌الخصوص معدل دیپلم به درستی وارد شود و هر گونه مغایرتی در اطلاعات، مسئولیتش بر گردن خود داوطلبان است و در صورت مغایرت اطلاعات، یا عدم صحت آن ها، این افراد نمی توانند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد سال ۱۴۰۲ لازم است از زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد سال ۱۴۰۲ و نحوه انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد سال ۱۴۰۲ نیز اطلاعات کافی را داشته باشید که به داوطلبان گرامی توصیه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۱۴۰۲ بپردازید و برای یافتن پاسخ های خود میتوانید از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوران آرکا در ارتباط باشید.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

هم اکنون ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه آزاد شروع شده و داوطلبان گرامی میتوانند تا مورخه ۲۸ تیرماه ثبت نام خود را تکمیل نمایند. البته این بازه تمدید شده است.

 

دانلود دفترچه ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز شروع شده و داوطلبان گرامی میتوانند تا مورخه ۲۸ تیرماه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد نیز شروع شده و داوطلبان گرامی میتوانند تا مورخه ۱۱ شهریور ماه ثبت نام خود را تکمیل نمایند. البته احتمال تمدید این بازه زمانی هم وجود دارد که به محض اعلام زمان تمدید این مقاله به روز خواهد شد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

ثبت نام مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز شروع شده و داوطلبان گرامی میتوانند تا مورخه ۱۱ شهریور ماه ثبت نام خود را تکمیل نمایند. البته احتمال تمدید این بازه زمانی هم وجود دارد که به محض اعلام زمان تمدید این مقاله به روز خواهد شد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی)

دانلود دفترچه انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته و … همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مطالب مرتبط:

معرفی کامل رشته مهندسی برق$بازار کار، درآمد، شرایط و …

آرکا مشاوره

مهمانی و نقل و انتقالی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ | شرایط، زمان و نکات مهم

آرکا مشاوره

بازگشت دروس عمومی به کنکور سراسری ۱۴۰۳ | لغو مصوبه شورا

آرکا مشاوره

۲ دیدگاه

نیکی ۱۴۰۲-۰۶-۰۸در ۰۳:۴۱

سلام . من اگر در کنکور ارشد مشاوره . زبان را صفر درصد بزنم ولی بقیه دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم ، آیا دولتی روزانه یا شبانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً تنها شهری که حاضرم بخاطرش از تهران خارج بشم ، روزانه یا شبانه دانشگاه اصفهان هستش ، آیا اگر انگلیسی را صفر درصد بزنم ولی تمامی باقی دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم میتونم روزانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً روزانه دانشگاه اصفهان ، یکی از گرایش های مختلف رشته ارشد مشاوره را قبولی بیارم ؟

پاسخ
آرکا مشاوره ۱۴۰۲-۰۶-۰۸در ۱۲:۴۶

سلام….اگه بین ۸۰ تا ۱۰۰ بزنید خیلی باید امیدوار باشید.

پاسخ

دیدگاهی بنویسید