مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ | نحوه، زمان، ویرایش …

کارت ورود به جلسه استخدامی وزارت بهداشت هیوا

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ چند روز قبل از برگزاری آزمون در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر می شود و داوطلبانی که در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ نام نویسی کرده اند، باید مطابق اطلاعات موجود در دفترچه ثبت نام چند روز پیش از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در روز برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ آن را همراه داشته باشند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور استخدام متقاضیان در رشته شغلی های مورد نیاز از طریق برگزاری آزمون استخدامی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی کشور اقدام می نماید. فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی و همچنین برخی از رشته های علوم پایه می توانند با شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ و طی کردن روال استخدامی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه فنی، تخصصی در رشته محل های مورد علاقه استخدام شوند.

متقاضیانی که برای استخدام در ارگان های ذیربط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام نموده اند، باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی اقدام نمایند. بنابراین زمان دریافت کارت ورود به جلسه جهت شرکت در آزمون بسیار مهم می باشد. زمان برگزاری آزمون استخدام وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ همزمان با زمان ثبت نام از طریق دفترچه آزمون استخدامی اعلام می شود. بنابراین خاطر نشان می گردد که داوطلبان از حدود سه الی چهار روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. هم اکنون در مورخه ۲۵ مهر ماه قابل دریافت می باشد.

بیشتر بدانید: استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ | ثبت نام، دفترچه، زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۲

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۲ در دو مرحله کتبی و مصاحبه برگزار می شود. کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام در این آزمون استخدامی می توانند در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی شرکت نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۲ نیز مانند سایر کارت های ورود به آزمون های استخدامی، چند روز قبل از برگزاری آزمون صادر می شود و داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق انتشار آن می بایست به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه کنند، زیرا مسئولیت برگزاری این آزمون بر عهده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی است.

داوطلبان توجه داشته باشند که بدون داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی ۱۴۰۲ نمی توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند. بنابراین به همراه داشتن پرینت این کارت در جلسه آزمون الزامی است. با توجه به عدم انتشار تاریخ دقیق، کارت ورود به جلسه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در تاریخی که اعلام می شود، در سایت آزمون منتشر می شود.

داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی کتبی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۲ باید کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی و همچنین کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشند. داوطلبان فاقد این دو کارت مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند.

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی تاریخ ۲ روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی است. در این مدت متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه استخدام وزارت بهداشت ۱۴۰۲

۱. ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی https://hrtc.ir/

کارت ورود به جلسه وزارت بهداشت 1402

۲. انتخاب گزینه ” کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲”

۳. وارد کردن اطلاعات شماره پرونده ، کدرهگیری و اطلاعات فردی لازم

۴. مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه استخدام وزارت بهداشت ۱۴۰۲

ویرایش اطلاعات ثبت نام و کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

در صورتی که اطلاعات درج شده بر روی کارت با اطلاعات ثبت نامی مغایرت داشته باشد، لازم است داوطلب نسبت به اصلاح اطلاعات اشتباه اقدام نماید. بدین منظور مرکز آزمون جهاد دانشگاهی باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدام وزارت بهداشت را دایر کرده است که داوطلبان باید به صورت حضوری به این باجه ها مراجعه نموده و اطلاعات اشتباه را تصحیح نمایند.

همزمان با اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، اسامی باجه های رفع نواقص هم از طرف مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر می شود که داوطلبان لازم است، جهت اطلاع از آدرس حوزه های رفع نواقص، به اطلاعیه مربوط به باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سایت مرکز آزمون جهاد انشگاهی توجه نمایند.

داوطلبان در صورت مغایرت در اطلاعات شامل عکس، رشته امتحانی، جنسیت، دین، معلولیت، چپ یا راست دست بودن باید به همراه کارت ورود به جلسه و کارت ملی به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند. با توجه به اینکه مسئولیت اطلاعات اشتباه بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون در صورت مشاهده اطلاعات اشتباه ادامه پذیرش داوطلب ممنوع می باشد و در صورت قبولی هم پذیرش داوطلب ملغی می شود، لازم است داوطلب در صورت مشاهده اطلاعات اشتباه حتما اقدامات لازم مبنی بر اصلاح اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه را انجام دهد.هنور اطلاعاتی از باجه های رفع نقص در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار داده نشده است در صورت صدور هرگونه اطلاعیه جدیدی در این بخش مقاله بروز می شود.

باجه رفع نقص آزمون استخدامی رقع نقص وزارت بهداشت ۱۴۰۲

لینک مشاهده لیست

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش ۱۴۰۳| نکات مهم

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری کانون ۱۴۰۲| اداری و استخدامی

آرکا مشاوره

دانلود منابع آزمون استخدامی امو تربیتی و مشاوره ۱۴۰۳+نمونه سوالات آزمونی

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید