مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳|نکات مهم

کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد. از این رو داوطلبانی که مراحل ثبت نام در این آزمون را باموفقیت طی کرده باشند، می توانند در موعد اعلام شده به سامانه سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه ۱۴۰۳خود را دریافت نمایند. وزارت آموزش و پروش از جمله بزرگ ترین وزارت خانه های کشور از نظر نیروی انسانی می باشد و هر ساله از طریق روش های گوناگون، نسبت به جذب مجدد نیرو اقدام می کند. آزمون استخدام دبیر و هنرآموز یکی از مهم ترین راه های جذب نیرو توسط وزارت آموزش و پرورش می باشد که برای سال جاری هم برگزار می شود. متقاضیانی که نام نویسی شان را در این آزمون انجام می دهند، باید کارت ورود به جلسه آزمون دبیری۱۴۰۳ را هم دریافت نموده و هنگام مراجعه به حوزه امتحانی، همراه داشته باشند. در غیر این صورت، امکان ورود به جلسه و شرکت در آزمون برای شما فراهم نخواهد بود

با توجه به این که همانند اکثر آزمون های استخدامی و اجرایی سازمان سنجش متولی برگزاری این آزمون می باشد، تمامی مراحل لازم اعم از ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه هم از طریق سایت این سازمان انجام می گیرد. از این رو داوطلبان بایدر زماند کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ به سامانه سنجش مراجعه کرده و این کارت را دریافت نمایند. هم اکنون زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام شده و متقاضیان جهت این امر با چالشی مواجه نخواهند بود. از آن جایی که افراد زیادی در سراسر کشور تمایل به شرکت در این آزمون استخدامی دارند، در ادامه زمان انتشار کارت ورود به جلسه را برای تان آورده ایم. هم چنین، نحوه اخذ این کارت از طریق سایت سازمان سنجش را توضیح خواهیم داد تا جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری با مشکلی رو به رو نشوید. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این رابطه به دست آورید.

حتمابخوانید :سایت سازمان سنجش کشور sanjesh.org | ورود به سامانه

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳

همان طور که اشاره کردیم، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد از میان فارغ التحصیلان و جوانان مستعد نسبت به جذب نیروی انسانی برای رشته های دبیری و هنرآموزی اقدام کند. علاقه مندان به استخدام در این رشته ها باید طی بازه زمانی اعلام شده نسبت به نام نویسی اقدام نموده و در موعد مقرر، کارت ورود به جلسه شان را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ به صورت آنلاین از طریق سایت سنجش قابل دسترسی می باشد و جهت این امر با چالشی مواجه نخواهید شد. اما نکته بسیار حائز اهمیت که باید به آن توجه داشته باشید، آگاهی از زمان دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. چرا که همانند سایر مراحل آزمون، برای انجام این فرایند هم زمان مشخصی در نظر گرفته شده و از طریق دفترچه راهنمای آزمون اعلام می شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده در دفترچه راهنما، زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون دبیری سال جاری از ۲۲اردیبهشت ماه ۱۴۰۳  شروع میشود

بهتر است از همان ابتدای زمان کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ نسبت به مشاهده و دریافت آن اقدام نمایید. این گونه در صورت وجود نقص یا اطلاعات اشتباه در کارت خود، می توانید آن ها را ویرایش کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. در ادامه، نحوه دریافت این کارت و فع نقص آن را هم برای تان آورده ایم تا جهت مشاهده و اخذ آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور با مشکلی مواجه نشوید. تمامی مراحل مربوط به فرایند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری در صورت عدم وجود نقص جدی، به شکل آنلاین قابل انجام است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری۱۴۰۳

بر اساس اطلاع رسانی های انجام شده از طریق دفترچه راهنمای آزمون دبیری و هنرآموزی، داوطلبان می توانند از ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. نکته مهم در این رابطه، آگاهی از روش دریافت این کارت می باشد. دقت داشته باشید که تمامی مراحل مشاهده و دریافت کارت مذکور به صورت آنلاین انجام گرفته و نیازی به هیچ گونه مراجعه حضوری وجود ندارد. به این ترتیب که کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ در تاریخ اعلام شده از طریق سایت سنجش منتشر شده و داوطلبان امکان دریافت آن را خواهند داشت. با این حال، از آن جایی که بسیاری از متقاضیان برای اولین بار قصد شرکت در این آزمون را دارند، ممکن است با نحوه اخذ کارت خود از طریق سامانه سنجش آشنا نباشند. به همین خاطر، در این بخش شیوه مشاهده و دریافت این کارت را به صورت کامل برای تان توضیح داده ایم. مراحل لازم جهت اخذ کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ، به شرح ذیل می باشند:

  • در اولین گام باید نشانی اینترنتی سامانه سنجش یعنی sanjesh.org را در مرورگر خود قرار داده و سرچ کنید. با توجه به این که باید کارت خود را پرینت بگیرید، از رایانه یا لپ تاپ جهت ورود به سامانه استفاده نمایید.
  •  
  • ۲پس از این که آدرس فوق را سرچ کردید، اولین نتیجه بالا آمده در لیست گوگل با همین نشانی و عنوان «سازمان سنجش آموزش کشور» را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  • در گام بعد به صفحه اصلی سامانه سنجش وارد می شوید. کمی به سمت پایین صفحه حرکت کرده و جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری بر روی گزینه «استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی» کلیک نمایید.

اگر در زمان کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ به این سامانه وارد شده باشید، لینک مربوط به مشاهده و دریافت آن را در کادر مشخص شده با عنوان «دریافت کارت آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی»‌ مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی لینک مربوطه، از شما درخواست می شود اطلاعات کاربری تان را وارد کنید. با تایید اطلاعات، کارت ورود به جلسه نمایش داده شده و امکان پرینت آن برای تان فراهم می گردد.

با انجام این چند مرحله ساده، می توانید نسبت به مشاهده و اخذ کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳ از طریق سایت سنجش اقدام کنید. پس در صورت نام نویسی در آزمون مذکور، جهت دریافت کارت ورود به جلسه آن با چالشی مواجه نخواهید شد

 

دریافت کارت ورود به جسلسه ازمون دبیری

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دبیری سال ۱۴۰۳

در بخش قبل نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی را برای تان توضیح دادیم. اما گاهی اوقات متقاضیان پس از مشاهده این کارت، متوجه برخی نواقص در اطلاعات آن می شوند. برخی از این اطلاعات به صورت اینترنتی و از طریق همان سامانه سنجش قابل ویرایش هستند. جهت اصلاح اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ، باید از قسمت پایین صفحه مربوطه بر روی گزینه «ویرایش» کلیک کنید. این گونه می توانید اطلاعات اشتباه یا نواقص را برطرف نموده و اطلاعات صحیح را تایید نمایید. پس از رفع نواقص و اطلاعات اشتباه درج شده در کارت ورود به جلسه، با انتخاب گزینه «پرینت» در بخش انتهایی همین صفحه، امکان چاپ و دریافت کارت برای تان فراهم خواهد بود.

سوالات متداول

۱- زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری چه وقتی است؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده در دفترچه راهنما، زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون دبیری سال جاری از روز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ آغاز خواهد شد.

۲- روش رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون دبیری چیست؟

جهت اصلاح اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ، باید از قسمت پایین صفحه مربوطه بر روی گزینه «ویرایش» کلیک کنید و ویرایش های لازم را انجام دهید.

۳- زمان برگزاری آزمون دبیری ۱۴۰۳چه وقتی است؟

 زمان برگزاری آزمون مشاغل دبیری روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ خواهد بود.

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

گواهی موقت کارشناسی ارشد|نحوه و شرایط دریافت

آرکا مشاوره

جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

آرکا مشاوره

سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق، ماشین آلات کارخانجات ۱۴۰۲| دی ماه

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید