مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربی پرورشی ۱۴۰۳|نکات مهم

کارت ورود به جلسه آزمون مربی پرورشی  ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد. از این رو داوطلبانی که مراحل ثبت نام در این آزمون را باموفقیت طی کرده باشند، می توانند در موعد اعلام شده به سامانه سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه ۱۴۰۳خود را دریافت نمایند. وزارت آموزش و پروش از جمله بزرگ ترین وزارت خانه های کشور از نظر نیروی انسانی می باشد و هر ساله از طریق روش های گوناگون، نسبت به جذب مجدد نیرو اقدام می کند. آزمون استخدام  پرورشی  و هنرآموز یکی از مهم ترین راه های جذب نیرو توسط وزارت آموزش و پرورش می باشد که برای سال جاری هم برگزار می شود. متقاضیانی که نام نویسی شان را در این آزمون انجام می دهند، باید کارت ورود به جلسه آزمون معلم پرورشی ۱۴۰۳ را هم دریافت نموده و هنگام مراجعه به حوزه امتحانی، همراه داشته باشند. در غیر این صورت، امکان ورود به جلسه و شرکت در آزمون برای شما فراهم نخواهد بود

با توجه به این که همانند اکثر آزمون های استخدامی و اجرایی سازمان سنجش متولی برگزاری این آزمون می باشد، تمامی مراحل لازم اعم از ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه هم از طریق سایت این سازمان انجام می گیرد. از این رو داوطلبان بایدر زماند کارت ورود به جلسه آزمون  مربی پرورشی ۱۴۰۳ به سامانه سنجش مراجعه کرده و این کارت را دریافت نمایند. هم اکنون زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام شده و متقاضیان جهت این امر با چالشی مواجه نخواهند بود. از آن جایی که افراد زیادی در سراسر کشور تمایل به شرکت در این آزمون استخدامی دارند، در ادامه زمان انتشار کارت ورود به جلسه را برای تان آورده ایم. هم چنین، نحوه اخذ این کارت از طریق سایت سازمان سنجش را توضیح خواهیم داد تا جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربی پرورشی با مشکلی رو به رو نشوید. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این رابطه به دست آورید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون معلم پرورشی ۱۴۰۳

همان طور که اشاره کردیم، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد از میان فارغ التحصیلان و جوانان مستعد نسبت به جذب نیروی انسانی برای رشته های  مربی پرورشی و هنرآموزی اقدام کند. علاقه مندان به استخدام در این رشته ها باید طی بازه زمانی اعلام شده نسبت به نام نویسی اقدام نموده و در موعد مقرر، کارت ورود به جلسه شان را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه آزمون  معلم پرورشی ۱۴۰۳ به صورت آنلاین از طریق سایت سنجش قابل دسترسی می باشد و جهت این امر با چالشی مواجه نخواهید شد. اما نکته بسیار حائز اهمیت که باید به آن توجه داشته باشید، آگاهی از زمان دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. چرا که همانند سایر مراحل آزمون، برای انجام این فرایند هم زمان مشخصی در نظر گرفته شده و از طریق دفترچه راهنمای آزمون اعلام می شود.

داوطلبان آزمون استخدامی مربی پرورشی که در ۴ رشته ی مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مشاور و مربی تربیت بدنی شرکت کرده اند از روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ میتوانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

بهتر است از همان ابتدای زمان کارت ورود به جلسه آزمون مربی پرورشی ۱۴۰۳ نسبت به مشاهده و دریافت آن اقدام نمایید. این گونه در صورت وجود نقص یا اطلاعات اشتباه در کارت خود، می توانید آن ها را ویرایش کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. در ادامه، نحوه دریافت این کارت و فع نقص آن را هم برای تان آورده ایم تا جهت مشاهده و اخذ آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور با مشکلی مواجه نشوید. تمامی مراحل مربوط به فرایند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون معلمی پرورشی در صورت عدم وجود نقص جدی، به شکل آنلاین قابل انجام است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربی پرورشی ۱۴۰۳

کلیه افرادی که موفق به ثبت نام در آزمون استخدامی مربی پرورشی شدند، باید در زمان تعیین شده برای دریافت کارت آزمون مذکور اقدام نمایند. اشخاصی که کارت آزمون استخدامی مربی پرورشی را دریافت نکنند، حتی با وجود ثبت نام در این آزمون، امکان ورود به جلسه آزمون کتبی را پیدا نکرده و از ورود آنان جلوگیری می شود. همانطور که اشاره شد، متقاضیان از طریق سایت hrtc.ir می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ اقدام کنند. 

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مربی پرورشی، می توانند با در دست داشتن شماره پرونده و سریال کارت اعتباری ثبت نام و همچنین اطلاعات ثبت نام خود نظیر کد ملی و شماره شناسنامه، کارت آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ را از ساتت ثبت نام آزمون دریافت نمایند. نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir می باشد. در ادامه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه ارائه شده است.

مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

انتخاب گزینه اطلاعیه آزمون استخدامی مشاغل کیفیتی آموزش و پرورش

ورود به پروفایل

انتخاب گزینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه

در ادامه، راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ بیان شده است.

ابتدا لازم است داوطلبان سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir را در مرورگر جستجو نمایند.

در ادامه می بایست داوطلبان گزینه آزمون استخدامی مشاغل کیفیتی آموزش و پرورش را انتخاب نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دبیری سال ۱۴۰۳

در بخش قبل نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی را برای تان توضیح دادیم. اما گاهی اوقات متقاضیان پس از مشاهده این کارت، متوجه برخی نواقص در اطلاعات آن می شوند. برخی از این اطلاعات به صورت اینترنتی و از طریق همان سامانه سنجش قابل ویرایش هستند. جهت اصلاح اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ، باید از قسمت پایین صفحه مربوطه بر روی گزینه «ویرایش» کلیک کنید. این گونه می توانید اطلاعات اشتباه یا نواقص را برطرف نموده و اطلاعات صحیح را تایید نمایید. پس از رفع نواقص و اطلاعات اشتباه درج شده در کارت ورود به جلسه، با انتخاب گزینه «پرینت» در بخش انتهایی همین صفحه، امکان چاپ و دریافت کارت برای تان فراهم خواهد بود.

۲- روش رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون دبیری چیست؟

جهت اصلاح اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ، باید از قسمت پایین صفحه مربوطه بر روی گزینه «ویرایش» کلیک کنید و ویرایش های لازم را انجام دهید.

۳- زمان برگزاری آزمون کیفیت بخشی ۱۴۰۳ چه وقتی است؟

آزمون استخدام مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش در روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق، ماشین آلات کارخانجات ۱۴۰۲| دی ماه

آرکا مشاوره

مراحل مصاحبه استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۳| آمادگی مصاحبه

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری ۱۴۰۲| امور گمرکی

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید