مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۴۰۲ | دی ماه

کارت ورود به جلسه کارشناس دادگستری

داوطلبان شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه ۱۴۰۲ باید برای حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند. چند روز پیش از روز برگزاری آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه و دادگستری این آزمون در سال ۱۴۰۲، از طریق سایت سنجش منتشر میشود. یکی از مواردی که برای متقاضیان دریافت کارت آزمون کارشناس رسمی اهمیت بالایی داشته، سایت دریافت کارت این آزمون می باشد. همچنین در صورت وجود اشتباه در اطلاعات درج شده روی کارت، افراد باید نسبت به چگونگی اصلاح اطلاعات کارت آزمون خود مطلع شوند. بنابراین در ادامه مقاله کاربران با سایت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی ۱۴۰۲ آشنا شده و اطلاعات مناسبی را در مورد نحوه ویرایش کارت آزمون مذکور کسب می کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ۱۴۰۲

متقاضیان شرکت در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری بایستی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند؛ چرا که همراه داشتن این کارت به همراه کارت شناسایی در روز برگزاری آزمون الزامی است و مجوز ورود داوطلبان به حوزه امتحانی می باشد. زمان دریافت این کارت طبق اطلاعات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از امروز مورخه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید مسئولیت عدم اطلاع از زمان هر یک از مراحل آزمون از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه بر عهده داوطلب بوده و در صورت اتمام مهلت مربوطه حق هیچ گونه اعتراضی برای وی لحاظ نمی گردد.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۲

همانطور که پیش از این اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه مانند سایر آزمون استخدامی ها از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org منتشر می شود. علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی دادگستری ۱۴۰۲ داوطلبان باید کارت ملی خود را نیز به عنوان مدرک شناسایی معتبر در روز آزمون با خود به همراه داشته باشند.

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در زمان برگزاری آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه همراه خود داشته باشند. دریافت کارت ورود به جلسه به صورت الکترونیکی کافی نیست و داوطلبان به این نکته توجه نمایند که حتما باید پرینت کارت را به همراه داشته باشند.

حتما بخوانید: مشاهده جواب های (پاسخنامه) آزمون کارشناسی دادگستری ۱۴۰۲ | قوه قضاییه، کلیه رشته ها

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی دادگستری ۱۴۰۲

همان طور که گفته شد داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس زسمی دادگستری ۱۴۰۲ بایستی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی ۱۴۰۲ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، از آن پرینت گرفته و در زمان برگزاری آزمون به همراه خود داشته باشند. در ادامه این مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی ۱۴۰۲ قوه قضاییه ارائه شده است. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشد:

افراد ابتدا بایستی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org (کلیک نمایید) مراجعه کنند.

سپس گزینه سایر آزمون های استخدامی را انتخاب نمایند و بر روی آن کلیک کنند.

در مرحله بعدی اطلاعات فردی و شخصی ثبت نامی خواسته شده را به طور کامل وارد کنند.

و در آخر می توانند وارد سامانه مربوط شوند و نسخه چاپی کارت آزمون را دریافت نمایند.

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ۱۴۰۲

شایان ذکر است که علاوه بر ساعت و آدرس دقیق برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری، اطلاعات داوطلب نیز بر روی کارت ورود به جلسه درج می گردد که گاهی پیش می آید داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، متوجه نواقصی در آن می شوند. برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون می توان از تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ اقدام نمود و در صورت وجود نقص در کارت، متقاضیان می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون، نسبت به رفع نواقص موجود در کارت خود اقدام کنند.

سازمان سنجش همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز از طریق سایت خود اعلام می کند. افراد نیز می توانند جهت رفع مشکلات در مدت زمان مقرر که متعاقبا از سوی سایت مذکور اعلام می شود، در ساعات تعیین شده با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه عکس دار به مراکز مربوطه مراجعه نمایند. همچنین در صورتی که کارت شما فاقد عکس می باشد، لازم است یک قطعه عکس ۴*۳ را نیز همراه خود داشته باشید.

لینک آدرس رفع نقص (کلیک نمایید)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ | ثبت نام، دفترچه، شرایط و ….

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی کانون دادگستری ۱۴۰۲| گیاه پزشکی

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری کانون ۱۴۰۲| امور بانکی

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید