مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۳

سایت ثبت نام مدارس شاهد 1403

سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ دچار تغییراتی شده است و دانش آموزان باید به سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه نمایند. ثبت‌نام تمامی مقاطع تحصیلی در این سامانه ها انجام می گیرد. دانش آموزان به همراه والدین خود باید در مهلت تعیین شده به سایت ثبت نام مدارس شاهد مای مدیو مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه مای مدیو ۱۴۰۴ – ۱۴۰۳

دانش آموزانی که از شرایط ثبت نام و ورود به مدارس شاهد برخوردار هستند، بایستی در زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ که در سامانه مای مدیو اعلام می شود، نسبت به انجام فرآیند مربوطه مطابق مراحل ذیل با استفاده از مدارک ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنند.

 • در صفحه اول سامانه  my.medu.ir روی گزینه “ورود دانش آموز” کلیک نمایید.

مرحله اول ثبت نام مدارس شاهد

 • نام کاربری و رمز عبو دانش آموز را وارد نمایید.مرحله دوم ثبت نام مدارس شاهد
 • انتخاب آیکون خدمات آموزشی

مرحله سوم ثبت نام مدارس شاهد

 • در قسمت انتخاب نوع مدرسه گزینه “مدرسه شاهد” را فعال کنید.
  مرحله چهارم پیش ثبت نام اول ابتدایی شاهد
 • کد ملی، تاریخ تولد و کد امنیتی را وراد کرده و روی گزینه “استعلام” کلیک کنید.
  مرحله پنجم پیش ثبت نام اول ابتدایی شاهد
 • تیک عبارت “با قوانین بالا موافقم” را فعال کرده و سپس روی “مرحله بعد” کلیک کنید.
  مرحله ششم پیش ثبت نام اول ابتدایی شاهد
 • در صفحه باز شده اطلاعات شخصی خود را وارد نموده وروی “گزینه بعدی” کلیک نمایید.مرحله هفتم پیش ثبت نام اول ابتدایی شاهد
 • در مراحل بعدی باید مدرسه دانش آموز را انتخاب کرده و ثبت نام او را نهایی کنید. لازم به ذکر است که در ادامه فرایند به شما یک کد پیگیری اعطا خواهد شد که باید تا پایان فرایند ثبت نام از آن به خوبی نگهداری کنید.
 • پس از اتمام فرایند ثبت نام اینترنتی باید دانش آموز و اولیا با در دست داشتن مدارک به مدرسه مراجعه نموده و سایر مراحل ثبت نام را به انجام برسانند.

لازم به ذکر است هر دو گروه دانش آموزان شاهد و غیر شاهد، بعد از انجام مراحل ثبت نام اینترنتی، بایستی مدارک لازم را با مراجعه به مدرسه محل تحصیل به مسئول ثبت نام این مدارس تحویل دهند. ثبت نام قطعی دانش آموزان بعد از بررسی مدارک و تعیین امتیازات کسب شده انجام خواهد شد.

پس از انجام ثبت نام در مدارس شاهد از طریق سایت my.medu.ir، معمولا دانش آموزان تمایل دارند تا از زمان اعلام نتایج مدارس شاهد مطلع شوند، همچنین آگاهی از شهریه مدارس شاهد برای والدین دانش آموزانی که بدون داشتن سهمیه و به صورت آزاد خواستار تحصیل در این مدارس هستند دارای اهمیت می باشد.

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

 

مطالب مرتبط:

سایت سازمان سنجش کشور sanjesh.org | ورود به سامانه

آرکا مشاوره

مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد

آرکا مشاوره

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۳|انسانی ،دفترچه ،نکات مهم

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید