مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مدارک لازم مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳| آموزگاری، دبیری و هنر آموز

مدارک لازم برای مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش 1403

داوطلبانی که برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ آموزگاری، دبیری و هنر آموز دعوت شده اند ، برای شرکت در مصاحبه باید مدارکشان را به همراه داشته باشند که شامل مدارک عمومی و اختصاصی هستند. مدارک لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان های مختلف ، متفاوت است و هر یک از داوطلبان می بایست اطلاعیه های سازمان آموزش و پرورش استان خود را پیگیری کنند و از مدارکی که نیاز است در جلسه مصاحبه همراه خود داشته باشند ، اطلاع یابند. داوطلبانی که در مرحله مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شده اند، لازم است نسبت به ارائه مدارک برای مصاحبه آموزش و پرورش ۱۴۰۳ و ارزیابی تکمیلی اقدام نمایند. این مدارک لازم است در مرحله ارزیابی توسط کمیته مربوطه مورد بررسی قرار گیرد تا متناسب با آن امتیازات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ برای داوطلبان در نظر گرفته شود. در ادامه لیست مدارک لازم برای مصاحبه استخدامی آموزش پرورش ۱۴۰۳ ارائه شده است.

مدارک عمومی لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 

شرکت کنندگان پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و کسب حدنصاب نمره، دعوت به مصاحبه می شوند. هر استان با اطلاع رسانی محل برگزاری و زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مدارک لازم را نیز اعلام می نماید. لذا ضروری است متقاضیان، مدارک اعلام شده را تهیه و در تاریخ و محل تعیین شده تحویل دهند.

مدارک عمومی مورد نیاز در آخرین دوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در تمامی استان ها به همراه داشتن آن ضروری است به شرح زیر میباشد. در صورت بروز هرگونه تغییر در لیست مدارک مطلب به روز رسانی خواهد شد.

 • تکمیل فرم اطلاعات فردی با الصاق عکس
 • تصویر مدرک تحصیلی یا اصل و کپی گواهینامه موقت فارغ التحصیلی یا دانشنامه بر اساس مدرک تحصیلی (برابر کد شغل – محل انتخابی)
 • عکس تمام رخ ۴*۳ پشت زمینه سفید تهیه شده در سال جاری
 • اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه داوطلب
 • اصل و کپی پشت و روی کارت ملی
 • چاپ کارنامه قبولی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
 • اصل و کپی کارت خدمت یا معافیت دائم برای برادران
 • اصل معرفی نامه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران (داوطلبانی که با سهمیه ۲۵ یا ۵ درصد پذیرفته شده اند.)
 • اصل معرفی نامه از سوی سازمان بهزیستی استان مربوطه (داوطلبانی که با سهمیه ۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان پذیرفته شده اند.)
 • اصل سوابق خدمت غیر رسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷
 • اصل و کپی مدرک حافظان قرآن
 • سوابق آموزشی شامل مدرک معتبر المپیاد و جشنواره علمی، گواهی ثبت اختراع، داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی
 • سوابق پژوهشی شامل تالیف و ترجمه کتاب، مقالات علمی پژوهشی در نشریات داخلی و خارجی، پایان نامه و طرح های تبلیغاتی
 • مدارک مربوط به بومی بودن در کد رشته محل انتخابی
حتما بخوانید: آمادگی مصاحبه ارزیابی شایستگی عمومی و اختصاصی استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۳

مدارک اختصاصی لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

عموم مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی در اکثر استان ها یکسان است. با این وجود برخی از آن ها با توجه به شرایط خاص خود، ممکن است مدارکی مازاد بر مدارک سایرین بطلبند. به همین دلیل به تمامی داوطلبان توصیه می شود که پس از اطلاع از پذیرش در مرحله مصاحبه به سایت آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه کرده و علاوه بر اطلاع از محل و زمان انجام مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به دریافت لیست مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

دانلود فرم مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

دانلود فرم اعلام آمادگی استخدامی آموزش ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۳ (کلیک نمایید)

دانلود فرم اعلام آمادگی استخدامی دبیری و هنر آموز ۱۴۰۳(کلیک نمایید)

دانلود فرم امتیاز آور استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ (کلیک نمایید)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳|نکات مهم

آرکا مشاوره

منابع آزمون کارشناس رسمی رشته حسابداری و حسابرسی ۱۴۰۲

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید