مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مشاهده نتایج رشته های دارای شرایط خاص | فرهنگیان،بقیه اله، صدا و سیما،…..

اعلام نتایج نیمه متمرکز

قبولی در برخی رشته های دارای شرایط خاص دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه شاهد، فرهنگیان، اطلاعات و امنیت ملی و یا برخی رشته های هنر و آموزش تربیت بدنی در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه یا آزمون عملی صورت می پذیرد. داوطلبانی که‌ در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری، کد رشته محل های مربوط به رشته هایی که دارای پذیرش نیمه متمرکز می باشند را در فرم انتخاب رشته خود درج کرده اند، می توانند جهت دریافت نتایج کنکور خود اقدام نمایند. در ادامه اطلاعات کاملی از زمان انتشار و نحوه مشاهده اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۱۴۰۲ ارائه کرده‌ایم.

لیست رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۲

کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی
تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه
رشته های موجود دردانشگاه شاهد
تمامی کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در پردیس های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران (رشته های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام)
مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبایی
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران

زمان اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور ۱۴۰۲

نتایج اولیه رشته های دارای شرایط خاص در مورخه ۱۶/۰۶/۱۴۰۲ از سوی سازمان سنجش کشور اعلام شده است. معرفی شدگان می بایست در صورت علاقه به کد رشته محل انتخابی مطابق برنامه زمان بندی این سازمان به موسسه و یا دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و مراحل گزینش را به اتمام برسانند.

اطلاعیه زمان و محل برگزاری مصاحبه معرفی شدگان رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۱۴۰۲

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲، يک و يا چند کد رشته از رشته های متمرکز با شریط خاص را در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود وارد نموده اند، در صورت کسب حد نصاب به صورت چند برابر ظرفیت رشته محل مورد نظر، دعوت به مصاحبه می شوند و باید طبق برنامه زمان بندی تعیین شده از سوی موسسات برای انجام مراحل مصاحبه هر دانشگاه به حوزه مشخص شده مراجعه کنند.

آدرس مدیریت امور پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان کلیک نمایید.
آدرس محل مصاحبه فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی آزمون سراسری کلیک نمایید
فرم اطلاعات فردی داوطلبان آزمون سراسری کلیک نمایید.
فرم اعلام آمادگی برای پذيرش و انجام مصاحبه دانشگاه فرهنگيان کلیک نمایید.

راهنمای مشاهده نتایج اولیه رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۲

داوطلبانی که اولویت های اول فرم انتخاب رشته خود را از میان رشته محل های ارائه شده دانشگاه های فوق انتخاب نموده اند، پس از اعلام نتایج اولیه می توانند مطابق راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتایج اولیه سال ۱۴۰۲ اقدام نموده و از وضعیت دعوت به مصاحبه خود مطلع شوند.

ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.

بر روی گزینه ” اطلاعیه اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت، زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش رشته‌های تحصیلی بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال سال ۱۴۰۲″ کلیک نمایید.

با وارد کرده شماره ملی و داوطلبی نتایج خود را مشاهده نمایید.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته و … در همه رشته های دانشگاهی و همچنین رشته های دانشگاه فرهنگیان، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند، با توجه به اینکه انتخاب رشته کنکور رابطه مستقیمی با آینده شغلی و اجتماعی داوطلب دارد، صفر تا ۱۰۰ انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ در مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود.

مطالب مرتبط:

حذف شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ | افزایش سن، مهمترین تغییرات

آرکا مشاوره

کارنامه آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲/ رتبه قبولی ۱۴۰۳

آرکا مشاوره

دندانپزشکی تعهدی ۱۴۰۳| نکات مهم

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید