مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری ۱۴۰۴ با تاثیر ۶۰% معدل (۶۰ درصد سوابق تحصیلی)

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 1404 با تاثیر 60 درصد

اگر قصد شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۴ را دارید می توانید با وارد کردن درصد های تقریبی در نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری، رتبه حدودی خود را تخمین بزنید. با نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری با تاثیر ۶۰%معدل کتبی یا سوابق تحصیلی مرکز مشاوره آرکا می توانید هم رتبه کشوری، و هم رتبه خود در منطقه۱، ۲ ، ۳ و ایثارگری محاسبه کنید و از قبولی خود در رشته های مختلف اطلاع داشته و هم اینکه برای قبولی در رشته مورد نظر میانگین درصد و نمرات لازم آگاهی داشته تا بهترین برنامه ریزی درسی را داشته باشید.

تخمین رتبه چه کمکی به انتخاب رشته دقیق می کند؟

اولین فایده ای که تخمین رتبه برای داوطلبین کنکور سراسری ۱۴۰۴ دارد این است که میتوانند با درصد و نمرات احتمالی خود حدود رتبه را مشخص کرده و نسبت به آن برنامه ریزی درسی اصولی داشته باشند.

دومین فایده‌ای که تخمین رتبه کنکور سراسری دارد راحت شدن خیال شماست.

در مورد اکثر داوطلبین این سخن را شنیده‌ام که هر شب کابوس زمان اعلام نتایج با آن‌ها همراه است و این موجب می‌شود هنوز ذهن آن‌ها آماده استراحت نشود و خستگی کنکور را ادامه دهد و حتی در صورت قبولی و پذیرش در رشته مورد علاقتان بازهم ذهن شما این آمادگی را نداشته باشد و خستگی یکسال مطالعه برای کنکور و استرس چند ماهه تا زمان اعلام نتایج ذهن شما را آماده مباحث درسی جدید و دانشگاه نمی کند.

برخی از داوطلبانی که حتی در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده بودند نیز این موضوع را عنوان می کردند که هنوز هم برخی شب ها خواب اعلام نتایج را می بینند و شاید به لحاظ روان شناسی این موضوع ناتمام است که هنوز در حال ادامه دادن است و در ضمیر ناخودآگاه آن ها وجود دارد.

سومین فایده تخمین رتبه کنکور سراسری این است که مسیر برایتان آماده می‌شود و تا حدودی می‌توانید در مورد آینده شغلی‌تان اطمینان یابید و یا اینکه به تحقیق و بررسی در مورد رشته های کنکور که قصد شرکت در آن رادارید بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید.

درصد تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۴

کنکور ۱۴۰۴ هم مانند کنکور ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد، فقط با این تفاوت که تاثیر قطعی نمرات نهایی از ۵۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

تا این لحظه تاثیر نمرات پایه دهم در کنکور ۱۴۰۴ وجود ندارد و فقط امتحانات نهایی پایه یازدهم و دوازدهم برای سنجش داوطلبان مد نظر قرار می گیرد.

مشاوره تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۴ با تاثیر ۶۰% معدل کتبی (سوابق تحصیلی)

چند سالی است که نرم‌افزارهایی تحت عنوان نرم‌افزار تخمین رتبه کنکور سراسری به بازار عرضه‌شده است و یا در سایت های مختلف تخمین رتبه مجازی کنکور قرار داده شده است.

متأسفانه و یا خوشبختانه ما به سمتی پیش می‌رویم که روزبه‌روز راحت‌طلب‌تر می‌شویم و ترجیح می‌دهیم با حداقل زحمت، نتیجه مطلوبمان را کسب نماییم.

یک واقعیت در مورد این‌گونه نرم‌افزارها وجود دارد. اولا به دلیل ایده جالب و تفکر سازنده‌های این نرم‌افزارها باید دست مریضاد و خسته نباشید گفت و نمی‌توان زحمات آن‌ها را در این امر نادیده گرفت اما حقیقت این است که هیچ ماشین و ابزار و سیستم و کامپیوتری نمی تواند قدرت تصمیم‌گیری انسان را داشته باشد.

نرم‌افزارهای تخمین رتبه به دلیل اینکه قدرت پیش‌بینی سختی و آسانی سؤالات کنکور سراسری را ندارند نمی‌توانند تخمین دقیق و درستی از رتبه شما داشته باشند.

تخمین رتبه کنکور سراسری کار تخصصی است و نیازمند سنجیدن عواملی است و سنجیدن این عوامل از عهده نرم‌افزار خارج است.

بنابراین، اگر می‌خواهید نتیجه دقیقی به دست آورید بهتر است این کار را از متخصص آن بخواهید. از طرفی کنکور سراسری ۱۴۰۴ متفاوت از کنکور سال های گذشته بوده و نیازمند بررسی های دقیق تر میباشد.

جهت تخمین رتبه دقیق تر کنکور سراسری ۱۴۰۴ کلیک نمایید

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد سما مشکین شهر سال تحصیلی ۱۴۰۲

آرکا مشاوره

انصراف از قبولی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳| اجازه انتخاب رشته کنکور سراسری

آرکا مشاوره

زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۴| نکات مهم

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید