مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

نمونه کارنامه آخرین قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ارتش

اتاق عمل ارتش1402

اطلاع از آخرین رتبه قبولی داوطلبان سال های گذشته در رشته ها و مناطق مختلف برای داوطلبانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۳ شرکت کرده اند، اهمیت زیادی دارد. به این دلیل که شرکت کنندگان به دنبال ارزیابی محدوده رتبه های قبولی هستند تا بتوانند با اطمینان بیشتر انتخاب رشته کنند. این موضوع برای رشته هایی که متقاضی زیادی دارند مانند رشته اتاق عمل، اهمیت بالایی دارد.

ظرفیت رشته تکنولوژی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ارتش ایران ۱۴۰۲

دانشگاه علوم پزشکی ارتش تهران در سال ۱۴۰۲ در رشته اتاق عمل حدود ۲۰ نفر پذیر داشته که تقریبا نیمی از این تعداد را به داوطلبان خانم اختصاص داده است.

کارنامه قبولی قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ارتش  ۱۴۰۲ در منطقه ۲

رتبه داوطلب در کشور: ۲۶۸۷۵ رتبه داوطلب در منطقه ۲: ۱۱۴۳۵
نام دروس حدود درصد
تراز سوابق ۶۹۴۶
زمین شناسی ۱۰
ریاضیات ۳۰
زیست شناسی ۵۵
فیزیک ۱۰
شیمی ۲۰

نمونه کارنامه قبولی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ارتش ۱۴۰۲ در منطقه ۳

رتبه داوطلب در کشور:۲۸۴۷۱
رتبه داوطلب در منطقه ۳ : ۸۶۵۷
تراز سوابق ۷۰۰۰
نام دروس حدود درصد
زمین شناسی ۷
ریاضیات ۳۴
زیست شناسی ۴۶
فیزیک ۱۸
شیمی ۵۴

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۳ رشته اتاق عمل

توجه داشته باشید که رتبه های گفته شده در بالا تقریبی بوده و با توجه به تغییر ظرفیت پذیرش اتاق عمل​ دانشگاه شهید بهشتی تهران نسبت به سال گذشته و حذف دروس عمومی، بهتر است تا داوطلبان این رتبه ها را به عنوان رتبه های قبولی خوشبینانه در نظر بگیرند.

حتما بخوانید: نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه های اعلامی سازمان سنجش در کنکور سراسری ۱۴۰۳

داوطبلان گرامی دقت داشته باشند که قبولی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش دارای شرایط خاص میباشد. همچنین حدود رتبه و کارنامه های قرار داده شده در مرکز مشاوره آرکا با دقت بسیار بالایی بررسی شده و به دلیل تغییرات اعلام شده در ظرفیت رشته ها و ایجاد محل های پذیرش جدید بایستی کارنامه داوطلب مورد نظر با دقت و حساسیت بیشتری بررسی گردد، چرا که امر انتخاب رشته میتواند در زندگی و شخصیت داوطلب تاثیر مستقیم داشته باشد، لذا به داوطلبان گرامی توصیه میشود برای بررسی بیشتر و نتایج بهتر، راهنمایی های لازم را از طریق تماس تلفنی کارشناسان مرکز مشاوران آرکا دریافت نمایند.

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

 

مطالب مرتبط:

اعتبار مدرک دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۳| نکات مهم

آرکا مشاوره

اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش پرورش ۱۴۰۳|نکات مهم

آرکا مشاوره

نمونه کارنامه قبولی دندانپزشکی تعهدی ۱۴۰۲| رتبه لازم برای قبولی ۱۴۰۳

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید