مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی دادگستری راه و ساختمان ۱۴۰۲ | دی ماه

کانون دادگستری راه و ساختمان

آزمون کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان در دی ماه سال ۱۴۰۲ توسط کانون دادگستری روز جمعه در مورخه ۱۵ دی ماه برگزار شد. داوطلبان پس از برگزاری آزمون، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج این آزمون در سال ۱۴۰۲ می باشند. با توجه به دو مرحله ای (امتحان کتبی چهار گزینه ای و مصاحبه شفاهی) بودن آزمون، نتایج برای داوطلبان اهمیت بسیاری دارد، چرا که در صورت قبولی در مرحله اولیه باید خود را برای ادامه مراحل آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ آماده سازند. در ادامه به بررسی پاسخنامه و سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان میپردازیم.

با توجه به اینکه احتمال برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ مطرح شده است، مشاهده سوالات آخرین دوره برگزار شده میتواند به داوطلبان گرامی جهت آمادگی بیشتر و بهتر کمک قابل توجهی داشته باشد.

داوطلبانی که با بررسی و پیش بینی درصدهای خود به نتیجه بالای ۴۵ درصد رسیده اند توصیه میشود که از  الان خود را برای مرحله مصاحبه آماده نمایند، چرا که در آزمون آبان ماه ۱۴۰۲ داوطلبانی که درصد بالای ۴۶ کسب کرده بودند به مرحله مصاحبه دعوت شدند.

پاسخنامه کارشناس رسمی دادگستری 140

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه رشته راه و ساختمان کانون دادگستری دی ماه ۱۴۰۲ (کلیک نمایید)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

گواهی موقت کارشناسی ارشد|نحوه و شرایط دریافت

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری ۱۴۰۲| برق، الکترونیک و مخابرات

آرکا مشاوره

دانلود منابع آزمون استخدامی امو تربیتی و مشاوره ۱۴۰۳+نمونه سوالات آزمونی

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید