مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری ۱۴۰۲| دی ماه

کانون دادگستری راه و ساختمان

آزمون کارشناس رسمی دادگستری رشته نقشه برداری و اطلاعات مکانی در سال ۱۴۰۲ توسط کانون دادگستری روز جمعه در مورخه ۱۵ دی ماه برگزار شد. داوطلبان پس از برگزاری آزمون، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج این آزمون در سال ۱۴۰۲ می باشند. با توجه به دو مرحله ای (امتحان کتبی چهار گزینه ای و مصاحبه شفاهی) بودن آزمون، نتایج برای داوطلبان اهمیت بسیاری دارد، چرا که در صورت قبولی در مرحله اولیه باید خود را برای ادامه مراحل آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ آماده سازند. در ادامه به بررسی پاسخنامه و سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته نقشه برداری و اطلاعات مکانی میپردازیم.

با توجه به اینکه احتمال برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ مطرح شده است، مشاهده سوالات آخرین دوره برگزار شده میتواند به داوطلبان گرامی جهت آمادگی بیشتر و بهتر کمک قابل توجهی داشته باشد.

داوطلبانی که با بررسی و پیش بینی درصدهای خود به نتیجه قابل قبولی رسیده اند توصیه میشود که از  الان خود را برای مرحله مصاحبه آماده نمایند.

حتما بخوانید: آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی دادگستری ۱۴۰۲| کانون و مرکز، تمامی رشته ها

نقشه برداری کارشناس دادگستری

لینک دانلود پاسخنامه رشته نقشه برداری و اطلاعات مکانی دی ماه ۱۴۰۲ کانون دادگستری (کلیک نمایید)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

مطالب مرتبط:

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی کانون دادگستری ۱۴۰۲| صنایع چوب

آرکا مشاوره

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری ۱۴۰۳|نکات مهم

آرکا مشاوره

آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی کانون دادگستری ۱۴۰۲| علوم آزمایشگاهی

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید