مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

دبیر زیست فرهنگیان

کارنامه قبولی دبیری زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی زیست شناسی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ در منطقه یک

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته زیست شناسی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی زیست شناسی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه چمران تهران رشته: آموزش زیست شناسی
رتبه کشوری:  ۲۷۹۴۴ رتبه در سهمیه: ۷۵۸۰
نام درس درصد
زمین شناسی ۷
ریاضیات ۱۰
زیست شناسی ۴۰
فیزیک ۱۸
شیمی ۳۰

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ در منطقه دو

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته زیست شناسی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی زیست شناسی دانشگاه های در سهمیه منطقه دو است را بررسی میکنیم.

دانشگاه: فرهنگیان علامه امینی تبریز
رشته: آموزش زیست شناسی
رتبه کشوری:  ۲۶۳۵۵ رتبه در سهمیه: ۱۱۲۳۰
نام درس درصد
زمین شناسی ۸
ریاضیات ۱۹
زیست شناسی ۴۰
فیزیک ۳۰
شیمی ۳۵

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ در منطقه سه

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته زیست شناسی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی زیست شناسی دانشگاه های در سهمیه منطقه سه است را بررسی میکنیم.

دانشگاه: فرهنگیان علامه امینی تبریز
رشته: آموزش زیست شناسی
رتبه کشوری:  ۲۹۱۳۴ رتبه در سهمیه: ۸۸۸۵
نام درس درصد
زمین شناسی ۶
ریاضیات ۲۶
زیست شناسی ۴۶
فیزیک ۲۰
شیمی ۲۰

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

توجه داشته باشید که رتبه های گفته شده در بالا تقریبی بوده و با توجه به تغییر ظرفیت پذیرش نسبت به سال گذشته و حذف دروس عمومی، بهتر است تا داوطلبان این رتبه ها را به عنوان رتبه های قبولی خوشبینانه در نظر بگیرند.

همچنین حدود رتبه و کارنامه های قرار داده شده در مرکز مشاوره آرکا با دقت بسیار بالایی بررسی شده و به دلیل تغییرات اعلام شده در ظرفیت رشته ها و ایجاد محل های پذیرش جدید بایستی کارنامه داوطلب مورد نظر با دقت و حساسیت بیشتری بررسی گردد، چرا که امر انتخاب رشته میتواند در زندگی و شخصیت داوطلب تاثیر مستقیم داشته باشد، لذا به داوطلبان گرامی توصیه میشود برای بررسی بیشتر و نتایج بهتر، راهنمایی های لازم را از طریق تماس تلفنی کارشناسان مرکز مشاوران آرکا دریافت نمایند.

کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته و … در تمام رشته های فرهنگیان، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مطالب مرتبط:

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد سما مشکین شهر سال تحصیلی ۱۴۰۲

آرکا مشاوره

انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۳ | راهنمای جامع، زمان، نکات مهم

آرکا مشاوره

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۳ تمامی رشته ها

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید