مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۳ رشته انسانی

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور 1403 رشته انسانی

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۳ رشته انسانی در اوایل مرداد ماه منتشر خواهد شد. کنکور سراسری ۱۴۰۳ همانند سال گدشته دوبار برگزار میشود که نوبت اول آن در اردیبهشت و نوبت دوم آن در تیرماه برگزار میشود.

سازمان سنجش کشور طبق روال سال های گذشته پس از برگزاری کنکور، اسامی رتبه های برتر در تمام گروه های آموزشی را پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری منتشر میکند. این امر موجب می شود داوطلبان بتوانند نفرات برگزیده را شناخته و با مطالعه کارنامه آن ها، از تراز و درصدهای اخذ شده در هر درس برای دستیابی حدود رتبه کسب شده کنکور ۱۴۰۳ و همچنین به رتبه قبولی کنکور گروه آزمایشی موردنظر خود بهره برده و کسانی که قصد شرکت در این آزمون برای دوره بعد را دارند، با استفاده از تجربیات آن ها به برنامه ریزی کنکور بپردازند. در ادامه به برسی کارنامه و تراز نفرات برتر میپردازیم. (به محض اعلام نتایج، مقاله حاضر بروز رسانی میگررد)

کارنامه و تراز رتبه برتر (اول) گروه انسانی

نام دروس درصد
ریاضی  
زبان و ادبیات فارسی  
علوم اجتماعی  
روان شناسی  
زبان عربی  
تاریخ و جغرافیا  
فلسفه و منطق  
اقتصاد  
تراز آزمون  
تراز سوابق  

 

حتما بخوانید: نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری ۱۴۰۴ با تاثیر ۶۰% معدل (۶۰ درصد سوابق تحصیلی)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

 

مطالب مرتبط:

مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد

آرکا مشاوره

آخرین تغییرات کتاب درسی ۱۴۰۳ | تجربی-انسانی-ریاضی

آرکا مشاوره

ثبت نام حضوری داوطلبان متقاضی و جامانده دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید