مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۳ رشته تجربی

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور 1404 رشته تجربی

کارنامه و تراز نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۳ رشته تجربی در اوایل مرداد ماه منتشر خواهد شد. کنکور سراسری ۱۴۰۳ همانند سال گدشته دوبار برگزار میشود که نوبت اول آن در اردیبهشت و نوبت دوم آن در تیرماه برگزار میشود.

سازمان سنجش کشور طبق روال سال های گذشته پس از برگزاری کنکور، اسامی رتبه های برتر در تمام گروه های آموزشی را پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری منتشر میکند. این امر موجب می شود داوطلبان بتوانند نفرات برگزیده را شناخته و با مطالعه کارنامه آن ها، از تراز و درصدهای اخذ شده در هر درس برای دستیابی حدود رتبه کسب شده کنکور ۱۴۰۳ و همچنین به رتبه قبولی کنکور گروه آزمایشی موردنظر خود بهره برده و کسانی که قصد شرکت در این آزمون برای دوره بعد را دارند، با استفاده از تجربیات آن ها به برنامه ریزی کنکور بپردازند. در ادامه به برسی کارنامه و تراز نفرات برتر میپردازیم. (به محض اعلام نتایج، مقاله حاضر بروز رسانی میگررد)

کارنامه و تراز رتبه برتر (اول) گروه تجربی

نام دروس درصد
زیست شناسی  
فیزیک  
شیمی  
ریاضی  
زمین شناسی  
تراز کنکور  
تراز سوابق  
حتما بخوانید: نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری ۱۴۰۴ با تاثیر ۶۰% معدل (۶۰ درصد سوابق تحصیلی)

در صورتی که در این زمینه ابهاماتی برایتان وجود دارد و یا نیازمند دریافت توضیحات بیشتری هستید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره آرکا در تماس باشید. کارشناسان مرکز مشاوره آرکا در کلیه مراحل ثبت نام، ادامه تحصیل، انتخاب رشته، مصاحبه دانشگاه های خاص و … در تمام رشته های دانشگاهی و آزمون های استخدامی، همراه متقاضیان بوده و از طریق سیستم مشاوره تلفنی، پاسخگوی سوالات و شبهات در کلیه زمینه های تحصیلی و شغلی می باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی و شغلی آرکا

 

مطالب مرتبط:

دریافت شماره پرونده برای تکمیل فرم اطلاعات مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۳

آرکا مشاوره

آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

آرکا مشاوره

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۴۰۲ | مناطق و سهمیه

آرکا مشاوره

دیدگاهی بنویسید